low cost alternatives to the weighbridge

Laipni aicināti AGRETO internetveikalā

„Mēriekārtu risinājumi un svēršanas tehnoloģijas lauksaimniecības vajadzībām” – tā ir mūsu specialitāte. Šajā internetveikalā jūs atradīsiet inovatīvus risinājumus transportlīdzekļu svariem, pāri braucamos asu svēršanas svarus, mājlopu svarus, trīspunktu uzkares svarus traktoriem, svaru komplektus, mitruma mērītājus sienam, salmiem un graudiem, temperatūras mērītājus.
Atbildes uz jūsu jautājumiem sniedzam arī pa telefonu:
2630 5153
2917 7986

AGRETO industriālie svari, transportlīdzekļu svari

Kā industriālo svaru ražotājs, AGRETO piedāvā plašas izvēles iespējas un visi internetveikalā uzrādītie produkti ir pieejami. Arī, piemēram, transportlīdzekļu svari, tādi kā asu svari (alternatīva lielajām un dārgajām svēršanas platformām). Mūsu sagatavošanas un piegādes serviss nodrošina ātru un drošu pasūtījumu transportēšanu.
Visiem klientiem pieejama mājaslapas sadaļa Serviss, kur iespējams lejuplādēt programmatūras atjauninājumus, programmatūru, rīkus un lietošanas rokasgrāmatas.

Lauksaimniecībā izmantojamie transportlīdzekļu svari

Mēslojuma, sēklu, barības, ražas u.c. apjomus ir vienkārši nosvērt ar transportlīdzekļu svariem. Rezultāti tiek saglabāti, kā arī iespējams izdrukāt dažādus protokolus. Transportlīdzekļu nosvēršanai pieejami trīs dažādi svari un platformas:

AGRETO pāri braucamie svari / asu svari

Šie pāri braucamie svari ir pilnībā jauns koncepts transportlīdzekļu svēršanai. Platformas izmērs ir piemērots lauksaimniecības tehnikai ar dažādiem riepu izmēriem. Iebūvētie gaismas stari nekļūdīgi nosaka riteņu bāzes un riepu izmērus. Datu apstrāde notiek ar datora palīdzību. Kravas apjoms tiek nosvērts transportlīdzeklim atrodoties kustībā.
Priekšrocības: Ļoti lēti transportlīdzekļu svari. Svars tiek aprēķināts ar datora palīdzību. Ideāli piemēroti lauksaimniecības, biogāzu u.c uzņēmumiem ātrai svēršanas nodrošināšanai. Lieliska alternatīva lielajām svaru platformām.

Trūkumi: Nepieciešama līdzena un vienmērīga virsma svaru uzstādīšanas vietai. Svari nav kalibrējami sertificētām darbībām.

Ratu slodzes svari:

Šie svari tiek piedāvāti kā mobilo svaru risinājums un novietojami pēc nepieciešamības un sveramā transportlīdzekļa izmēriem. Lai noteiktu precīzu svēršanas rezultātu, nosvērtas tiek uz katru riepu esošās slodzes. Tā kā šie industriālie svari ir relatīvi dārgi (daudzas svēršanas plates), tad parasti izmanto divas savstarpēji savienotas plates kā asu svēršanas svariem.
Priekšrocības: Plates ir portatīvas (katra aptuveni 30 -70 kg smaga). Teicami mērījumu rezultāti smagajām automašīnām ar divām asīm un divasu (abas asis blakus) transportlīdzekļiem
Trūkumi:Nav piemēroti zemspiediena lielām riepām, jo plašu izmērs ir mazs. Tā kā plates uzstāda uz ceļa, ir jāņem vērā līmenis, kādā tās stāv, lai konfigurētu divasu un trīsasu piekabju svēršanai. Plates nav piemērotas svēršanai kustībā.

Svaru platformas

Svaru platformas ir vecākais transportlīdzekļu svēršanas risinājums un vienīgais, kuru var sertificēt un kalibrēt.
Priekšrocības:Sertificējami. Nosver individuālus transportlīdzekļus ar zemām novirzēm.
Trūkumi:Ļoti dārgi. Uzstādīšanai un uzturēšanai nepieciešams dārgs servisa nodrošinājums. Cilvēku darba spēka nepieciešamība mērījumu nolasīšanai un reģistrēšanai